Правила акції. Умови використання Промокодів

 1. Терміни:
  • Промо-код – певна послідовність символів, за умови активації якої та дотримання інших умов використання Промо-коду Користувачеві надається Знижка.
  • Знижка – знижка, що надається Користувачеві на послуги таксі у розмірі, зазначеному ТОВ «Яндекс.Таксі Україна» (далі – Яндекс), у разі розміщення інформації про потенційний попит Користувача на послуги з перевезення пасажирів та багажу легковим таксі (далі – Замовлення) через мобільну програму Яндекс.Таксі.
  • Купон – документ (у тому числі паперова картка або інший роздавальний матеріал; плакат або інший призначений для публічного ознайомлення носій; будь-який інший промо-матеріал), що містить Промо-код та умови надання Знижки.
  • Сайт – сторінка у мережі інтернет, що містить Промо-код та умови надання Знижки.
 2. Промо-код може бути доведеним до відома Користувача шляхом зазначення у Купоні або на Сайті.
 3. Промо-код надає право на отримання Знижки у розмірі, зазначеному в Купоні або на Сайті, якщо дотримано умов використання Промо-коду, також зазначених у Купоні або на Сайті та у цих Правилах. До таких умов можуть належати серед інших:
  • надання Знижки лише на першу поїздку, тобто перше замовлення таксі з використанням сервісу Яндекс.Таксі за допомогою відповідного телефонного номера Користувача та/або Прив'язаної банківської картки Користувача та/або мобільного пристрою Користувача з урахуванням положень п. 8 цих Умов;
  • надання Знижки на перші кілька поїздок (наприклад, на перші три поїздки). У цьому випадку Знижка надається на першу поїздку, як її визначено у п. 3.1 цих Умов, а також у разі здійснення відповідної кількості подальших поїздок за умови здійснення першої поїздки з використанням Промо-коду;
  • надання Знижки лише у разі безготівкової оплати, тобто у разі оплати послуг перевезення легковим таксі у безготівковому порядку з використанням Прив'язаної банківської картки (включаючи обмеження за емітентом, картки якого беруть участь в акції) у мобільній програмі Яндекс.Таксі;
  • надання Знижки лише за умови вибору певних параметрів під час замовлення таксі з використанням мобільної програми Яндекс.Таксі;
  • надання Знижки лише у разі здійснення поїздок легковим таксі, замовленим з використанням мобільної програми Яндекс.Таксі, у межах певної території (включаючи обмеження за містами, початковими та/або кінцевими точками маршруту) та/або у межах певного строку. Після закінчення зазначеного строку Промо-код стає недійсним.
  • У разі якщо такі територія та/або строк не зазначено в Купоні та/або на Сайті, територія вважається обмеженою межами міста і області, де організовано поширення Купонів/Промо-кодів; строк вважається обмеженим періодом, у який відповідний Купон/Промо-код доступний для публічного ознайомлення.
 4. Промо-код діє у таких містах: Київ.
 5. Розмір Знижки зазначено:
  • з урахуванням ПДВ у разі надання послуг таксі таксопарком, що є платником податків ПДВ;
  • без урахування ПДВ у разі надання послуг таксі таксопарком, що застосовує спрощену систему оподаткування.
 6. Промо-код може бути використано одним Користувачем лише один раз, якщо у Купоні або на Сайті не зазначено інше.
 7. Різниця між вартістю поїздки і сумою Знижки, а також сама сума Знижки не виплачуються готівкою.
 8. Знижка надається лише таксопарками, запропонованими для вибору сервісом Яндекс.Таксі під час активації Промо-коду.
 9. Із метою протидії недобросовісному використанню Промо-кодів та/або зловживанням під час використання Промо-кодів Яндекс залишає за собою право застосовувати інші, явно не зазначені у цих Умовах способи перевірки того, що Користувач дійсно оформлює перший запит із використанням сервісу Яндекс.Таксі (першу поїздку), а також відмовляти у наданні Знижки у разі виявлення відповідних зловживань та/або недобросовісного використання Промо-коду.
 10. Використання Промо-коду може бути недоступним із технічних причин у разі неоновлення Користувачем мобільної програми Яндекс.Таксі до останньої доступної версії та/або з інших причин.
 11. Активація Промо-коду має на увазі повну згоду Користувача з цими умовами.
 12. Під час розгляду звернень, що стосуються активації або використання Промо-кодів, служба підтримки Яндекс.Таксі має право запросити, а Користувач, що звертається, зобов'язаний надати підтвердження факту отримання ним Промо-коду: фотографію картки із Промо-кодом, скриншот сторінки із Промо-кодом та/або інше підтвердження на прохання співробітника служби підтримки. У разі ненадання такого підтвердження Яндекс.Таксі залишає за собою право відмовити у наданні Знижки.

Як активувати Промо-код

Промо-код можливо використати лише після активації. Для активації Промо-коду необхідно ввести його у спеціальне поле під час замовлення таксі:

Android

iOS